Ostatnio miałam dość nieprzyjemną sytuację, jednak wszystko skończyło się dobrze. Jechałam do Gdańska tą samą trasą co zawsze. I niestety byłam tego dnia trochę rozkojarzona. Po prostu myślałam dużo o różnych sprawach i nagle okazało się, że nie zauważyłam zmieniających się świateł i wjechałam w tył samochodu, który stał przede mną.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów osobowych w Gdańsku

wypożyczalnia samochodów osobowychByła to oczywiście ewidentnie moja wina. Mimo, że uderzenie nie było zbyt silne okazało się, że samochód w który wjechałam był tak uszkodzony, że nie mógł po prostu dalej jechać. Kierowcą w tym samochodzie był bardzo miły pan, którego od razu serdecznie przeprosiłam. Na szczęście nikomu nic się nie stało i tak naprawdę najbardziej ucierpiał tylko samochód tego pana. Spisaliśmy protokół kolizji i w tym momencie mogłabym już sobie odjechać. Jednak przypomniało mi się, że przecież temu panu należy się samochód z OC sprawcy czyli ode mnie. Jak najbardziej poczuwałam się do winy i chciałam temu człowiekowi pomóc w końcu z mojej winy znalazł się w takiej sytuacji. Wiedziałam także, że w pobliżu jest wypożyczalnia aut i że takie rzeczy załatwia się bezgotówkowo. Ta wypożyczalnia samochodów osobowych w Gdańsku była chyba najlepsza w trójmieście a może i w całej Polsce. Ta wypożyczalnia samochodów osobowych miała po prostu naprawdę bardzo duży wybór samochodów w dobrym stanie. Często wypożyczalnia samochodów wygląda tak, że znajdują się w niej samochody w średnim stanie i tak naprawdę nie jesteśmy pewni czy dojedziemy nimi do celu. A przecież często trzeba z nich korzystać przez dość długi czas naprawy samochodu.

A o tą wypożyczalnię byłam spokojna wiedziałam, że będzie można wybrać coś odpowiedniego. Ten pan bardzo się ucieszył z tego powodu, że chcę mu pomóc a także dlatego, że jest taka opcja z wypożyczeniem auta.