Z uwagi na zapotrzebowanie pracodawców, ale też i potencjalnych pracowników, którzy poszukują aktywnie pracy, na polskim rynku znajdziemy szereg portali, które pozwalają na publikowanie ofert pracy i na składanie aplikacji przez osoby zainteresowane pracą. Dzięki wyszukiwarce internetowej znaleźć możemy też portale, gdzie obecni pracownicy spisują opinie na temat pracodawcy, co może pomóc podjąć decyzję o wstąpieniu do organizacji osobom nowym.

Dostęp do opinii o pracodawcach

gowork opinie o pracodawcachKiedy poszukujemy nowej pracy i aplikujemy na różne stanowiska, najczęściej prędzej czy później spotykamy się z potencjalnym pracodawcą na rozmowie rekrutacyjnej. Zwykle jest to etap, kiedy zaczynamy poważniej rozważać współpracę z daną firmą i analizujemy sytuację w zakresie warunków zatrudnienia i atmosfery, jaka panuje w danym przedsiębiorstwie. W takich okolicznościach pomóc mogą nam wspomniane portale z opiniami o pracodawcach, oczywiście, niektóre z nich są zdecydowanie lepiej rozpoznawalne od innych. Jednym z portali zaliczanych do tej pierwszej kategorii jest GoWork. Jeśli chodzi o portal GoWork opinie o pracodawcach są elementem, z którym najbardziej kojarzy nam się ta strona. W ostatnich czasach na portalu tym znajdziemy też oferty pracy, co sprawia, że w dość kompleksowy sposób sprawdzić pracodawcę, do którego chcielibyśmy aplikować i starać się o posadę. 

Dostęp do portalu GoWork ma każdy zainteresowany, opinie o pracodawcach możemy sprawdzać bez konieczności logowania się do systemu czy też wykupowania jakiejkolwiek subskrypcji. Również zostawianie wpisów dotyczących pracodawców odbywa się całkowicie bezpłatnie, co sprawia, że funkcjonalność ta działa bardzo efektywnie i pozwala nam korzystać z dużej i wiarygodnej bazy opinii o firmach.