Witam, dzisiaj przed nami wielki dzień. Jedziemy z mężem do biura naszego architekta i będziemy oglądać makiety 3D naszego przyszłego domu. Jestem bardzo podekscytowana.

Modele architektoniczne na pamiątkę

modele architektoniczneW końcu takie solidnie wykonane modele architektoniczne to coś zupełnie innego niż model na kartce. Tak naprawdę to dzisiaj po raz pierwszy zobaczę swój przyszły dom. Mam łzy w oczach ze wzruszenia. Niby tylko jedziemy oglądać modele domów, jednak tak naprawdę wiem, że jeśli projekt mi się spodoba, to dzisiaj zapadnie ostateczna decyzja i na dniach zaczną się prace budowlane. To dla mnie wielkie wydarzenie. Przez wiele lat odkładaliśmy z mężem każdy grosz żeby pozwolić sobie na wybudowanie domu naszych marzeń, a teraz te marzenia są tak blisko nas. Kurczę, w końcu będziemy mieli swój prawdziwy własny kąt. Dokładnie taki, jaki chcemy. Będziemy mogli słuchać muzyki po godzinie 22.00, będziemy mogli tańczyć, skakać, robić dokładnie to, na co mamy ochotę. To dla nas zupełna nowość, bo do tej pory mieszkaliśmy w maluteńkiej kawalerce z trzech stron otoczonej sąsiadami, którzy bardzo cenili sobie ciszę i spokój. Ale dzisiaj robimy pierwszy wielki krok w stronę przyszłości. Dzisiaj, bowiem będziemy oglądać makiety architektoniczne naszego domu. Za rok może będę pisała do was z mojego pięknego malutkiego gabineciku. Hej myślicie, że można sobie zabrać na pamiątką takie modele domów w 3D? To byłaby świetna sprawa mieć taki miniaturowy dom w swoim prawdziwym domu. Kurczę, jestem bardzo szczęśliwa! Dobra moi kochani, uciekam ponieważ za chwilę Darek wraca z pracy i zaraz po obiedzie jedziemy na umówione spotkanie.

Trzymajcie kciuki za nas i nasze decyzję. Niedługo dam wam znać, jaką ostateczną decyzję podjęliśmy. Pozdrawiam was wszystkich bardzo gorąco, trzymajcie się kochani, Pa!