Postanowiłem, że zajmę się pracami ogrodowymi i zamieszczę swoje ogłoszenie. Mam trochę wolnego czasu, bo jestem na emeryturze. Potrzebne mi były wizytówki, by zostawić je w sklepie. Gdyby ktoś potrzebował pomocy to po prostu by do mnie zadzwonił i już.

Zaskoczona ładną wizytówką

WizytówkiZawsze jakiś grosz wpadnie. Mój bystry wnuk, powiedział, że projektowanie wizytówek można zrobić przez internet, i zrobi coś ładnego dla mnie. No, zuch chłopak z niego. Wywiązał się ze swojego zadania, zaskoczył mnie swoją ładną wizytówką,  a miał ją z firmy wykonującej wizytówki w Krakowie. Zaciekawiło mnie to i poprosiłem, by pokazał mi jak to się robi. To świetna zabawa, i mam co robić ze swoim wolnym czasem. Nie spodziewałem się, że to takie proste i przyjemne. Myślałem, że obsługa komputera jest trochę bardziej skomplikowana, natomiast wszystko jakoś szybko chwyciłem. Przy okazji wnuk pokazał mi wiele innych funkcji. Już wiem jak przegrać zdjęcia z telefonu na komputer, i oglądać je na większym ekranie. W telefonie mam wszystko malutkie i ledwo widzę. Dlatego dobrze, że się nauczyłem. Moja żona to nawet nie chce podchodzić do sprzętu, boi się, że coś zepsuje. Jak zepsuje, to trudno, naprawi się, lub kupi nowy. Przecież to komputer jest dla ludzi, a nie na odwrót. Ja dzięki wnuczkowi ułatwiłem sobie życie, bo rozsyłam oferty pracy również internetowo. Już mam kilku pierwszych klientów. Chodzę im kosić trawę.

Kosiarkę mam swoją, więc pakuję ją w bagażnik, i wio. Jestem zadowolony, że chociaż nie siedzę w domu i mogę się czymś zając. Bo nudzi się, jak tak człowiek pracy nie ma żadnej.