Nazywam się Marian i pracuję jako kierowca dla jednego z największych producentów w mieście. Swoją przygodę z tą firmą rozpocząłem piętnaście lat temu i pracuję tam po dziś dzień. Jestem dość cenionym kierowcą i szef zawsze może na mnie polegać.

Wiele osób decydowało się na zakup kominka

kominekZawsze dostarczam wszystkie produkty na czas i nasi klienci są dość zadowoleni ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jako kierowca dostarczam piece kozy oraz różnego rodzaju biokominki. Zawsze na samochodzie mam też akcesoria do kominków oraz różne kratki kominkowe, które są równie często zamawiane jak piece kozy czy też oczywiście biokominki. Codziennie rano przyjeżdżam do pracy i otrzymuję listę zleceń, na podstawie której obmyślam sobie trasę. Zawsze staram się jechać w taki sposób, by zrobić jak najmniej kilometrów i dostarczyć wszystkie produkty na czas. Tego dnia do zawiezienie miałem piece kozy do Zabrza oraz akcesoria do kominków, które miałem dostarczyć do Wołomina. Następnie były do dostarczenia biokominki do Bydgoszczy oraz kratki kominkowe do Inowrocławia. Uznałem, że najpierw dostarczę biokominki do Bydgoszczy a później kratki kominkowe do Inowrocławia. Następnie pojadę do Wołomina, aby dostarczyć akcesoria do kominków a na koniec pojadę do Zabrza dostarczyć piece kozy i dzięki takiemu rozplanowaniu trasy zdążę ze wszystkim. Szef zawsze daje mi wolną rękę jeżeli chodzi o dostawy, ponieważ mi ufa i wie, że doskonale sobie poradzę. Kiedy już rozplanowałem trasę to poszedłem na magazyn sprawdzić, czy piece kozy są już zapakowane oraz zabrać akcesoria do kominków oraz wyznaczone kratki kominkowe.

Pracownicy już mieli prawie wszystko zapakowane, więc nie musiałem długo czekać. Jak zwykle wyjechałem o czasie w trasę. Wszystko udało się dostarczyć tak jak zaplanowałem .

Więcej o kominkach znajdziecie na www.kominki.ratur.com.pl