Jestem Krystyna. Moja firma została wyróżniona przez moich klient o w konkursie lokalnym. Udało nam się zając drugie miejsce. Moja firma znajduje się w centrum miasta Kraków. Mamy wiele zleceń. Początki były jednak ciężkie.

Wywóz gruzu z budowy i nie tylko

wywóz gruzuLudzie nie byli zainteresowani naszymi usługami i był taki czas, że zastanawiałem się czy nie zamknę firmy. Jednak udało mi się wtedy podpisać umowę na wywóz gruzu z dużej budowy. Współpraca z firma budowlaną przebiegała bardzo dobrze i zostaliśmy stałymi współpracownikami. Zawsze gdy firma dostaje zlecenie na budowę domków czy bloków ja gwarantuje odbiór gruzu. Dodatkowo udało mi się nawiązać współpracę na wywóz śmieci. Gwarantuje także klientom odbiór śmieci. Poremontowy odbiór różnych rzeczy jest doceniany obecnie przez klientów na rynku. Moja firma gwarantuje dobrze samochody,. Zatrudniam samych wykwalifikowanych pracowników. Klienci to docenili i stad ta nagroda. Dostałem dyplom a także puchar, który na pewno będzie znajdował się w gablocie przy recepcji w mojej siedzibie. Chce żeby klienci wiedzieli, że bardzo doceniam tą nominację. Wywóz gruzu od zawsze sprawiał mi wiele radości. Lubiłem porządek i chyba stać pomysł na biznes. Kiedyś sam jeździłem teraz mam od tego ludzi. Odbiór gruzu jest dosyć kosztowny. Ja staram się jednak mieć ceny przystępne i dla klientów biznesowych i dla klientów indywidualnych. W miejscowości Kraków jest spora konkurencja i wiem, że muszę dbać o klientów żeby nadal otrzymywać się na rynku. Ja zawsze starałem się jak najlepiej wykonywać każde zlecenie i tego samego wymagam od moich pracowników. Wywóz śmieci wiąże się z duża odpowiedzialnością.

Każdy pracownik musi pozytywnie przejść szkolenie. Tak samo jest z wywozem gruzu. Pracownicy na początku zawsze mają szkolenie. Jeśli chodzi o temat wywozu gruzu, polecam zapoznać się ze stroną www.gruz-odpady.pl.