Za naszych czasów nie było tylu nowoczesnych rozwiązań względem tego, jak mogą wyglądać nasze pomieszczenia mieszkalne. Szczególnie, jeśli chodzi o dziecięce pokoje! Dlatego teraz, kiedy mamy własne dzieci chcemy, aby ich pokój wyglądał dosłownie, jak z bajki!

Zalety druku ultrafioletowego

drukowanie uv gdyniaNiegdyś wydawało nam się, że na pokoje wyjęte wprost z katalogów mogą sobie pozwolić jedynie ludzie bogaci, a tymczasem okazuje się, że w dzisiejszym świecie nowoczesnych technologii wystarczy po prostu odrobina sprytu i kreatywności, aby dosłownie z niczego… zrobić coś! Nasz mały synek jest wielkim fanem Harrego Pottera i uwielbia spędzać mnóstwo czasu przy swoim biurku rysując postaci z tego wspaniałego świata fantazji i magii. Pewnego dnia, mój kumpel posiadający własną firmę pokazał mi, czym jest drukowanie uv Gdynia jest miastem otwartym na nowoczesne rozwiązania technologiczne, dlatego szybko znalazłem miejsce w którym mogłem wykonać swój własny projekt nadrukowany technologią uv na sklejce. Wpadłem bowiem na pomysł, aby zrobić mojemu synkowi wspaniałe biurko z nadrukiem postaci z Harrego Pottera. Dzięki drukowi uv, już po kilku chwilach miałem doskonałej jakości nadruk na dużym kawałku sklejki, który miał posłużyć, jako blat biurka. Teraz wystarczyło tylko zrobić nóżki i… gotowe! Mój synek strasznie ucieszył się na widok swojego nowego biurka, a żona pochwaliła mój spryt i pomysłowość oraz… poprosiła mnie o wykonanie dla niej podobnego druku, z tą różnicą, że na szkle! Cała nasza rodzina jest rozkochana w magicznym świecie Harrego Pottera, dlatego przystałem na jej propozycję i zamówiłem swój własny projekt na szkle u tej samej firmy/

Teraz i naszą sypialnię przyozdabia ogromne zdjęcie Hogwartu nadrukowanego techniką uv na wielkim szkle, które zajmuję większość jednej ze ścian w naszej sypialni. Efekt jest naprawdę piorunujący, zaś koszta wcale nie takie duże. Polecam każdemu to rozwiązanie, kto pragnie wnieść do swojego codziennego życia czegoś niecodziennego!