Na terenie Szczecina w ostatnim czasie bardzo popularne stały się rolety plisowe umieszczane w oknach. Najlepiej sprawują się one w oknach dachowych, gdzie jest możliwość ich wygodnej i komfortowej regulacji, także możemy dopasować je do swoich upodobań. Jest to jedna z najpopularniejszych form ochrony przed rażącymi nas promieniami słonecznymi, które wpadają przez okno. 

Popularne plisy na terenie Szczecina

tanie plisy w SzczecinieW Szczecinie są jedne z najlepszych a zarazem i najtańszych rodzajów rolet w całej Polsce. Jest to związane z tym, ze bardzo dobrze jest tu rozwinięta żegluga śródlądowa i bardzo wiele firm zagranicznych ma tu swoje fabryki lub magazyny, a w związku z tym tanie plisy w Szczecinie są bardzo chodliwym towarem, gdyż jak każdy wie najlepiej jest kupować prosto od producenta. Plisy są bardzo czeto też wykorzystywane lokalnych restauracjach do poprawy jakości wystroju i zapewnieniu gościom odpowiednich warunków. Jest to niezbędne szczególnie tam gdzie okna są od strony południa  w lecie słońce daje o sobie najmocniej znać co może być czasami uporczywe przy dłuższym siedzeniu i ekspozycji na słonce. Dlatego dzięki dobrej cenie w Szczecinie plisów, bardzo trudno jest znaleźć okno które nie posiada tego typu żaluzji. Jest również możliwość odsprzedania tych żaluzji dalej z małym zyskiem, też powstało tu również wiele mniejszych firm handlowych które sprzedają żaluzje dalej na terenie Polski robiąc konkurencje innym firmą.

Cieszy nas fakt, ze na terenie Szczecina handel ma się tak dobrze a żaluzje plisowe zyskują na popularności, gdyż dzięki temu rynek zbytu się powiększa i wiele mniejszych firm ma okazję wpłynąć na powierzchnie przebijając się przez konkurencję, gdyż jakość żaluzji z roku na rok idzie w górę i klienci mają spory wybór które chcieliby nabyć.