Po ukończeniu liceum musiałem wybrać dalszą drogę mojej edukacji. Długo zastanawiałem się nad kierunkiem studiów, ponieważ do żadnego nie byłem tak na prawdę przekonany. W końcu zdecydowałem, że wybiorę się a bezpieczeństwo wewnętrzne.

Drukarnia zwróciła mi pieniądze 

dobra drukarnia w BydgoszczyTak na prawdę zawsze chciałem pracować w policji, a ten kierunek wydawał się mi pokrewny. Po trzech latach uznałem, że moja decyzja miała zarówno zalety jak i wady. Oczywiście prawdziwe życie zweryfikowało oczekiwania co do rzeczywistości. Napisałem także pracę licencjacką. Niestety nie wiedziałem, gdzie ją wydrukować. Moi znajomi polecali mi różne potencjalne miejsca jednak ja nie mogłem się zdecydować. Po poszukiwaniach na różnego rodzaju portalach stwierdziłem, że kilka drukarni ma promocje na ten okres czasu i może warto z nich skorzystać. Tak na prawdę jedna dobra drukarnia w Bydgoszczy spełniła moje oczekiwania dzięki czemu mogłem się w nich dalej realizować. Złożyłem odpowiednie zamówienie na wykonanie pracy i zapłaciłem wszelkie koszty, które wyszły nie zwykle korzystanie. Podałem numer telefonu i musiałem czekać na odbiór. Niestety czas się przedłużał, a ja nie miałem pojęcia co takiego się stało. W końcu okazało się, że właściciel drukarni miał problem ze sprzętem komputerowym i nie mogłem wydrukować swojej pracy licencjackiej i niego. Oczywiście okazał się uczciwym człowiekiem i szybko dał mi zwrot pieniędzy oraz przeprosił. Ta dobra drukarnia w Bydgoszczy pomimo awarii okazała się nie zwykle uczciwa.

Następnie musiałem poszukać innego realizatora i drukarnię. Nie denerwowałem się, ponieważ za wszystko zabrałem się odpowiednio wcześniej, a na dodatek miałem sporo czasu na takie nagłe wydarzenia. Także polecono mi od razu inną drukarnię, która była w pełni sprawna.