Niesamowicie popularne staję się teraz stowarzyszenie dj w Warszawie. Jest to organizacja, która zebrała wszystkich dj ze stolicy i utworzyła ich profile na swojej stronie internetowej.

Nowe stowarzyszenie dla dj’ów

djWybór dj na imprezę nigdy nie był taki prosty. Potencjalni klienci wchodząc na stronę widzą opinie, filmiki czy zdjęcia, informacje od dj oraz cennik. Jak powstało to stowarzyszenie? Na ten pomysł wpadł właśnie jeden pan, który brał ślub. Tłumaczy, że był bardzo zdenerwowany, ponieważ wyszukiwanie dj było strasznie czasochłonne. Po wpisaniu dj na wesele zobaczył setki stron. Przy spotkaniu z kolegą zażartował, że można by było stworzyć taką bazę danych gdzie znajdują się wszystkie osoby, które oferują takie usługi. A, że Warszawa ma mnóstwo takich osób więc jak powiedział, tak zrobił. Zaraz po ślubie zajął się tym. „Dostaję masę maili z podziękowaniami za ułatwienie zadania”- mówi- „I to nie tylko od panów ale także od pań. Wiadomo, że początki zawsze są trudne jednak moje wcale aż takie nie były. Sprawia mi to dużą frajdę zwłaszcza, że jestem dobry w tym wszystkich sprawach informatycznych.” Co klientów zaskakuje? Na pewno to, że dużo osób ma w swoim pakiecie dekoracje światłem. Robi to niezwykłe wrażenie na zaproszonych gościach. Dodatkowo stwarza to fajny klimat. Pewien dj wodzirej jest zachwycony tym stowarzyszeniem. Przyznaje, że nigdy nie miał aż takiej dużej ilości klientów. Oprócz zleceń zyskuje się tu także nowych przyjaciół. Można wymienić doświadczenia z kolegami z branży. Na stronie jest też opcja skontaktowania się z wybranym dj coś na rodzaj chatu. Nie trzeba dzwonić czy wysyłać osobnych maili.

Dj także zbierają punkty od klientów i później można zamienić je na różne nagrody. Głównie są to małe upominki jednak jest to podziękowanie za dołączenie do stowarzyszenia.

Polecamy stronę: www.djrav.pl