Dieta pudełkowa jest coraz bardziej popularne. Nazwa wzięła się stąd, że posiłki na cały dzień są nam dostarczane w zapakowane w pudełka. Dostarczona zostanie pod wskazany adres o wybranej przez nas godzinie. Jest bardzo wygodnym sposobem na poprawienie swojego zdrowia.

Polecane diety pudełkowe

polecana dieta pudełkowaSkorzystać bowiem możemy nie tylko z diety odchudzającej. Wśród propozycji firm cateringowych znajdziemy dietę dla sportowców, czy przyszłych matek. Możemy wybrać też kaloryczność posiłków i rodzaj produktów, np. dieta wegetariańska czy bezglutenowa. Polecana dieta pudełkowa ma kaloryczność w przedziale od 800 do 3000 kilokalorii. Wiele firm proponuje również spotkanie z dietetykiem i dobór indywidualnego jadłospisu. Jest to dobre rozwiązanie jeśli naszym celem jest zrzucenie wagi. Możemy zamówić najpierw dietę na jeden dzień, żeby zobaczyć jak wyglądają posiłki. Dostępne są warianty na tydzień, dwa, lub cały miesiąc. Posiłki mogą być też dostarczane do nas przez np. 6 dni, oprócz niedziel. Dieta pudełkowa jest dobry rozwiązaniem dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo, ale nie bardzo wiedzą jak to zrobić albo nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Jest też dobrym rozwiązaniem dla osób cierpiących na cukrzycę lub nietolerancję laktozy lub glutenu, bo diety dla nich znajdują się w ofertach firm cateringowych. Wegetarianie także znajdą coś dla siebie. Oferty diet wegetariańskich znajdziemy już w każdej firmie dostarczającej diety pudełko.

Kiedy diety pudełkowe pojawiły się w Polsce zazwyczaj korzystały z nich osoby, które się odchudzały. Teraz są też dobrym rozwiązaniem dla sportowców czy osób zapracowanych. Posiłki w diecie pudełkowej są urozmaicone i smaczne i zdrowe, a to ostatnie jest chyba dla nas najważniejsze.