Nasza mama obchodziła dwa dni temu urodziny. Zastanawiałam się jak zawsze co jej kupić. Była molem książkowym, do tego uwielbiała pracować w ogrodzie. Jednak nie chciałam jej kupować kolejnej książki. Wolałam skupić się na czymś, czego jeszcze nie miała i żeby trochę zaszalała i poznała coś innego. Może jakiś voucher do kosmetyczki?

Mama na pierwszym zabiegu depilacji laserowej

depilacja laserowa łódźMama nigdy nie chodziła do kosmetyczki i wydaje mi się, że trochę się wstydziła do takiej iść. Nie wiedziała co i jak i wydawało jej się to krępujące. Dlatego postanowiłam pokazać jej, że to nic strasznego. Pomyślałam, że depilacja laserowa łódź na pewno jej się przyda, bo ma bardzo delikatną skórę i zawsze się zatnie przy goleniu i potem widać małe ranki na nogach. Dlatego wykupiłam jej z siostrą kilka sesji. Była zdziwiona, gdy dostała taki mały prezent. Nie wiedziała, czym ta karta z voucherem jest. Wytłumaczyliśmy jej i zabraliśmy ją do salonu. Towarzyszyłam jej cały czas. Pani kosmetyczka zdobyła zaufanie mamy, była starsza i widać, że doświadczona, więc mama się zrelaksowała tam w końcu. Zaczęły od wąsika, dla wprowadzenia w takie zabiegi. Mama stwierdziła, że fajnie, jak tak można w sobie coś poprawić i, że można to zrobić w profesjonalnym salonie, a nie tylko w domu, jak to ona zawsze miała w zwyczaju. W salonie postarają się bardziej i więcej widzą. Kiedy robimy coś sami, to nie zawsze jesteśmy tak staranni i dokładni. Mamy wąsik zniknął, tak samo jak owłosienie na nogach.

Mamie tak spodobała się depilacja i jej efekty, bo w końcu miała gładkie ciało bez konieczności golenia, że teraz co miesiąc chodzi do kosmetyczki na różnego rodzaju zabiegi. Zmieniła się nie do poznania, odmłodniała i promienieje wprost. Nawet rzęsy sobie przedłużyła metodą 1:1.