Nie ma związków idealnych ani ludzi, którzy nie popełniają błędów. Ważne jednak jest to czy zdajemy sobie z nich sprawę i czy szczerze chcemy je naprawić. W związku nie ma lepszych i gorszych połówek. Obie są tak samo ważne. I każda z nich może popełnić błąd. Zdarza się, że relacja, jaka powstanie w związku „po przejściach” jest dużo silniejsza i prawdziwsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Kiedy chcesz zawalczyć o odzyskanie kobiety

odzyskać kobietęJeżeli czujemy, że warto zawalczyć o nasz związek, musimy uzbroić się w cierpliwość i przygotować na wszystko. Kiedy padnie mnóstwo niepotrzebnych słów albo wydarzą się rzeczy nieodwracalne jak choćby zdrada, odbudowanie wzajemnego zaufania będzie trudną i ciężką pracą i do tego nie mamy wcale pewności czy się opłaci. Jednak jeżeli będziemy otwarci na uczucia i emocje drugiej strony, mamy spore szanse na powodzenie. Z mężczyznami bywa ciężej bo podchodzą do sprawy bardzo ambicjonalnie i często trudniej im wybaczyć zdradę partnerki. Nie znaczy to jednak, że z kobietami jest łatwiej ale statystycznie rzecz biorąc – panowie mają większą szansą odzyskania kobiety. Wiele osób powie, że to dlatego, że kobiety są naiwne. Coś w tym jest jednak kobiety są znacznie bardziej skomplikowane emocjonalnie i trudno jednoznacznie zdefiniować dlaczego częściej wybaczają. Jedno jest pewne: jeżeli mężczyzna naprawdę chcę odzyskać kobietę, musi się srogo namęczyć. Nie wystarczą kwiaty i weekend w SPA. Kobiety to istoty niezwykle pamiętliwe i trzeba dużo więcej zachodu, żeby ich pamięć zaczęła nieco zawodzić.

Każdy mężczyzna, który podejmie takie wyzwanie musi uzbroić się w bardzo dużo cierpliwości, wyrozumiałości i pomysłowości. Nie może równocześnie stracić czujności czy aby jego wysiłek nie jest z góry spisany na straty. Najważniejsza jest szczerość w tym co będzie robił bo nic tak nie zniechęca do wybaczenia jak kolejne kłamstwa.