Moda ślubna jest bardzo dynamiczna. Można bardzo łatwo dostrzec pełną różnorodność w sukniach ślubnych. Kiedyś najmodniejszymi były te, które nazywane są popularnie princesskami. Duże i rozłożyste, nierzadko opierające się na kole.

Kamerzysta czy fotograf na wesele?

kamerzysta na weseleTeraz, kiedy zostały zaprezentowane różnego rodzaju suknie na najnowszych pokazach można zaobserwować, że im bardziej przyległa do ciała sukienka tym znacznie lepszy efekt ona daje. Dotyczy to głównie kobiet, które mogą pochwalić się nienaganną sylwetką. Tak samo wszystko zmienia się w trendach jeżeli chodzi o videofilmowanie. Wiele osób uważa, że jest to zbyteczny wydatek, a sztuka ta już dawno odeszła do lamusa. Wesele samo w sobie pociąga za sobą ogromne koszta, więc należy je minimalizować do absolutnych najpotrzebniejszych rzeczy. Jedni twierdzą, że filmowanie ślubów jest niepotrzebne, ponieważ film obejrzy się raz, dwa razy a później leży on w szafie i zbiera kurz. Każdy kto posiada płytę z jakiejś ważnej uroczystości, czy to ślub czy też studniówki nie powiela oglądania więcej niż dwa, trzy razy. Zdecydowanie lepiej jest wynająć dobrego fotografia. Można powiedzieć, że tani kamerzysta na wesele z lublina przestał być już potrzebny i atrakcyjny. Cały czas wypierają go nowoczesne technologie, ponieważ fotografowie teraz posiadają specjalne statywy, które nakłada się na ramię i można bez ruszenia wykonać krótki filmik. W Lublinie wielu nowożeńców na przykład z Lublina traktuje jednak filmowanie jako coś ważnego. Jest to potwierdzenie, że ich miłość została ukoronowana w taki właśnie sposób.

Wideofilmowanie jak widać więc jest indywidualną sprawą każdego, kto się na nie decyduje. Czy traktujemy to jako dodatkową atrakcję czy jako wyznacznik ekskluzywności i fajnego zapisu wesela. Wszystko zależy od podejścia.