Gdy wyjeżdżaliśmy wraz z grupą znajomych na wakacje stwierdziliśmy, że zdecydowanie najlepszą lokalizacją wakacyjnego wypadku będzie Chorwacja. Przede wszystkim miejsce to jest zdecydowanie tańsze, niż Grecja, czy Hiszpana, dodatkowo tamtejsze krajobrazy są urzekające, a morze przejrzyste i ciepłe. Problemem pozostawała kwestia spędzenia czasu wolnego.

Wakacje marzeń dzięki czarterowi jachtu

czarter jachtu chorwacjaMusze przyznać, że wraz ze znajomymi nie należymy do osób, które upatrują przyjemność w spędzaniu czasu wolnego na przesiadywaniu w restauracjach i kawiarniach. Chcieliśmy niesamowitych przeżyć, a taką możliwość zapewnił nam czarter jachtu Chorwacja. Jak się okazało wyczarterowanie jachtu nie było nawet tak drogie, jak można się było tego spodziewać. Gdy wydatki rozdzieliły się na kilka osób cena była przystępna, nawet dla człowieka o przeciętnym budżecie. Dodatkowo jacht był wspaniały. Okazały i bardzo dobrze utrzymany, budził zachwyt już na pierwszy rzut oka. Spędzenie na nim czasu było prawdziwą przyjemnością. Czarter jachtu zapewnił nam dostęp do pięknych wycieczek i malowniczych zachodów słońca, które znikało za taflą wody w sposób prawdziwie magiczny. Wielu tych przyjemności nie zaznalibyśmy, gdyby nie możliwość wyczarterowania jachtu. Muszę przyznać, że była to wspaniała przygoda, a sam jacht budził zachwyt i aż nie chciało się wierzyć, że można go wyczarterować za cenę tak przystępną dla każdego.

Chociaż jachty zwykle kojarzą się z rozrywką dla elit, w rzeczywistości okazało się, że Chorwacja oferuje czarter jachtów w bardzo konkurencyjnej cenie. Muszę przyznać, że jest to idealna alternatywa dla klasycznego spędzenia danego okresu czasu na lądzie i każdy powinien przynajmniej raz w życiu zdecydować się na przeżycie takiej przygody.