Rzeszów góruje w rankingach na nawiększy odsetek kobiet, które decydują się na zabieg powiększania ust. Bardzo trudno stwierdzić z czego wynika ten fakt. Może kobiety pochodzące z Rzeszowa mają przypadłość posiadania wąskich ust, a może bardziej stać je na ten, przecież nie tani zabieg kosmetyczny.

Powszechność powiększania ust

Powiększanie ust RzeszówPowiększanie ust Rzeszów to bardzo powszechnie stosowany zabieg. Nie ma badań dotyczących dlaczego to właśnie tam występuje tak wysoki odsetek, warto jednak pochyliś się nad samym zagadnieniem i dostępnymi sposobami i metodami na powiększanie ust. Jest to stosunkowo prosty i niewinny zabieg kosmetyczny. Aby się mu poddać wcale nie wymagana jest wizyta u chirurga plastycznego, wystarczy udać się do gabinetu medycyny estetycznej. Aby wykonać ten zabieg nie trzeba być lekarzem, jest on na tyle mało inwazyjny, że aby go wykonywać wystarczy posiadać uprawniający do tego certyfikat. Sam zabieg polega na ostrzykiwaniu ust materiałami syntetycznymi albo naturalnymi. materiały syntetyczne to między innymi kwas hialuronowy, kolagen czy botoks, istnieje jednak możliwość wypełnienia ust zupełnie naturalnym składnikiem jakim jest nasz własny tłuszcz. Największym uznaniem wśród kobie i jest najczęściej używany kwas hialuronowy. Jest on naturalnym składnikiem skóry więc nie musimy się martwić o ewentualne efekty uboczne. Warto podkreślić, że takie powiększanie ust nie jest zabiegiem jednorazowym. Aby utrzymać odpowiedni wygląd należy zabieg sukcesywnie powtarzać w zależności od organizmu i stopnia wchłanialności konkretnych substancji. 

Do powiększania ust nie wykorzystuje się już operacji plastycznych. Jest to rozwiązanie przestarzałe i bardzo boleśnie ingerujące w ogólny wygląd kobiety. Teraz prym wiodą inne substancje, które wystarczy umieścić pod skórą.