Córka od dawna pomaga mi w sklepie i jej pomoc jest dla mnie bardzo cenna. Dziewczyna robi dużo i dlatego daję jej normalne wynagrodzenie i umowę. Niech już zdobywa doświadczenie, ponieważ w przyszłości sklep będzie należał do niej.

Kupiłem wagę z legalizacją od znajomego producenta

wagi sklepowe z legalizacjąJagoda powiedziała mi pewnego dnia, że nasza waga nie jest dokładna i coś się z nią dzieje. Nie może w taki sposób funkcjonować, ponieważ klienci zaczną się żalić, że zważone produkty są źle a na to pozwolić sobie nie możemy. Córka powiedziała, że sprawdziła nawet gdzie można zakupić dobre wagi sklepowe z legalizacją i zachęciła mnie, żebyśmy udali się do tego producenta. Miałem pieniążki odłożone na koncie oszczędnościowym i zamierzałem przeznaczyć je na zakup nowej wagi. Nie mogłem sobie pozwolić, żeby waga, którą posiadam nie była dokładna i to była sprawa priorytetowa. Kiedy dojechaliśmy do sklepu tego producenta to były u niego dostępne różne wagi sklepowe z legalizacją i miałem z czego wybierać. Ja to się dopiero zdziwiłem jak okazało się, że producent jest moim starym znajomym ze szkoły średniej! Od razu mnie rozpoznał tak samo jak ja jego i długo rozmawialiśmy. Polecił mi cztery swoje wagi sklepowe z legalizacją i zdecydowałem się ostatnie na kupno klasycznej. Wizyta u tego producenta bardzo mnie zaskoczyła, ponieważ nawet nie spodziewałem się, że spotkam kogoś znajomego. Jankowi nieźle się powodzi i cieszę się, że on również ma swój biznes i świetnie sobie radzi w życiu. Miło było go spotkać.

Teraz w sklepie mam nową wagę, z której jestem zadowolony. Córka przyznała, że jest ona bardzo dokładna i teraz może spokojnie sprzedawać wszystkie produkty na wagę. Dobrze, że tak dba o wszystko i tego pilnuje. Dobrze będzie sobie radziła sama.