Moja córka miała od maleńkości problemy ze stawami. Szczególnie kolana jej dokuczały. Miała je lekko koślawe, co przekładało się też na problemy z kręgosłupem. Chodziła na zajęcia korekcyjne w szkole, jak również prywatnie na rehabilitację. Starałam się, by miała to co dobre i by wada się nie pogłębiała.

Buty Memo ze skóry

buty ortopedyczne memoOrtopeda zasugerował, że mała chodzi w nieodpowiednich bucikach. Zdziwiłam się, bo zawsze dbałam o to by buciki były wygodne i miały odpowiedni rozmiar. Lekarz jednak powiedział, że córka powinna mieć buty ortopedyczne Memo. To specjalne buciki korekcyjne, które korzystnie wpłyną na jej stawy i kręgosłup. Od razu po powrocie do domu zabrałam się za czytanie o bucikach Memo i szukaniem sklepu, który oferowałby je w dobrej cenie. Wiele osób chwaliło tę markę. W ofercie były buty dla dzieci w różnym wieku, zarówno do noszenia jako profilaktyka, jak i buty lecznicze. Były one solidnie wykonane, z naturalnej skóry. Mogłam nawet wybrać kolor i wzór bucików. Na początku kupiłam jedną parę na sezon wiosenno-zimowy. Chciałam zobaczyć, czy córce będzie się w nich dobrze chodziło i czy faktycznie będzie jakaś zmiana jeśli chodzi o jej dolegliwości. Sądziła, że cokolwiek będzie wiadomo dopiero za kilka tygodniu lub nawet miesięcy. Jednak już po kilku dniach córka stwierdziła, że bardzo polubiła nowe buciki i już innych nosić nie chce. Byłam zaskoczona, ale też zadowolona, bo buciki faktycznie zrobiły różnicę. Kupiłam zatem kilka par na różne pory roku.

Dzięki odpowiednio dobranym butom ortopedycznym moja córka cieszy się dobrym zdrowiem. Buciki są wygodne, komfortowe w noszeniu, a do tego spełniają swoją rolę, czyli korzystnie wpływają na ustawienie stóp i na całą postawę ciała. To była na pewno bardzo dobra inwestycja.