Zważywszy na duże bezrobocie oraz małe zarobki wiele osób mieszkających w naszym kraju decyduje się na wyjazd za granicę. Chodzi oczywiście o wyjazdy w celach zarobkowych. Wiele osób twierdzi, że lepszym rozwiązaniem jest wyjazd do Holandii czy Belgii na dwa lub trzy miesiące niż pracowanie w Polsce przez okrągły rok.

Polecani przewoźnicy międzynarodowi

busy małopolskie belgiaPolacy wyjeżdżają do pracy do różnych krajów. W zdecydowanej czołówce znajdują się takie państwa jak Holandia, Belgia, Niemcy oraz Wielka Brytania. Ostatnie z wymienionych państw jest ostatnio odwiedzane nieco rzadziej. Z kolei wzrosła ilość wyjazdów do Belgii. Kraj ten rozwija się niezwykle dynamicznie a swój rozwój opiera głównie o rolnictwo oraz sadownictwo. Polacy wyjeżdżający do Belgii udają się tam głównie w porze jesiennej właśnie na zbiory jabłek i gruszek. Dojazd do Belgii własnym samochodem jest dość odważnym posunięciem, na który decyduje się dość mało osób. Preferują oni zapłacenie firmie przewozowej i dzięki temu nie muszą martwić się o to czy ich samochód wytrzyma podróż. Najczęściej wybieraną formą transportu są busy oraz autokary. Jeśli chodzi o kwestię jaką są busy z woj. małopolskiego do Belgi to jedna z bardzo często przejeżdżanych tras. O polecanych przewoźników startujących z Krakowa pyta co raz więcej osób. Z kolei ilość takich przewoźników stale wzrasta. Do niedawna w naszym kraju funkcjonowało o połowę mniej firm przewozowych ale oczywiście popyt reguluje podaż i dlatego teraz tych firm jest dużo.

Ogólnie rzecz biorąc podróż do Belgii w busach należących do wspomnianych firm przewozowych jest bardzo komfortowa. Do naszej dyspozycji będzie dostęp do Internetu bezprzewodowego, telewizji czy też gniazd gdzie możemy podłączyć laptopa. Podróż w busie z Polski do Belgii powinna trwać nie dłużej niż jedną dobę.