Udało mi się wygrać w konkursie. Zgłosiłam się do testowania bielizny ciążowej. Jestem w połowie ciąży, w gazecie dla mam zobaczyłam taki konkurs i pierwszy raz w życiu coś wygrałam. Bardzo się cieszę. Przez miesiąc mam korzystać z tej bielizny i po miesiącu opisać dany produkt.

Biustonosze do karmienia są świetną sprawą

biustonosz dla karmiącychMuszę przyznać, że bielizna ciążowa którą mi firma przysłała jest bardzo miłą w dotyku. Bielizna ciążowa jest delikatna i bardzo lekka. Od razu ją przymierzyłam rozmiar jest idealnie dopasowany. Elegancka bielizna ciążowa bardzo ładnie na mnie leży i mój brzuszek jest w niej pięknie podkreślony. Wieczorem pokażę się w bieliźnie mężowi. Jestem ciekawa jego reakcji. Jak zobaczyłam ogłoszenie w gazecie to dałam znać koleżance, żeby także zgłosiła chęć udziału w danym konkursie. Niestety koleżanka jeszcze nie dostała od firmy żadnej odpowiedzi. Kasia starała się o testowanie biustonosza do karmienia. Stanik dla matek karmiących musi być porządny. Biustonosz dla karmiącej, który można było wygrać do testowania był bardzo dobrej firmy. Sprawdzałam, że ten polecany biustonosz do karmienia jest bardzo drogi. Niestety nie byłoby nie stać na taki wydatek. Kasia także liczyła, że uda jej się go wygrać. Kasia mi wstępnie powiedziała na co mam zwracać uwagę przy zakupie biustonosza do karmienia ale ja mam jeszcze na to trochę czasu. Na razie doceniam wygraną bieliznę. Bielizna ciążowa jest bardzo wygodna i na pewno będę ją polecać. W trakcie tygodniowego użytkowania nie zauważyłam żadnych wad. Muszę sprawdzić, czy firma ta oferuje także stanik dla matek karmiących. Jeśli tak to na pewno zainwestuję w taki zakup.

Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać za darmo bieliznę ciążową do testowania. Miesięczny okres zakończył się. Bielizna ciążowa została przeze mnie doceniona. Zapisałam wiele zalet i żadnej wady. Uważam, że produkt jest art swojej ceny.