Jestem Karolina. Od czterech lat prowadzę działalność gospodarczą. Firma dobrze prosperuje. Na rynku jestem cenionym specjalistą. Mam bardzo dobrą renomę i wiele pozytywnych opinii. Moja firma znajduje się w centrum Warszawy.

Przedsiębiorczy detektyw

detektywDetektyw może nie jest praca o której każda dziewczyna marzy od wczesnych lat ale mnie zawsze coś ciągnęło mnie w tym kierunku. Biuro detektywistyczne otworzyłam zaraz jak ukończyłam studia. Agencja detektywistyczna nie wymagała dużego wkładu pieniężnego na rozpoczęcie biznesu. Miałam bardzo dobry aparat lustrzankę, która dostałam na osiemnaste urodziny. Więc postanowiłam wystartować z takim sprzętem. Lokal prowadziłam w domu. Z klientami umawiałam się na mieście. Mój chłopak stworzył dla mnie stronę internetową, na której znalazły się wszystkie informacje na mój temat. Opisałam tam wszystkie sprawy jakimi planowałam się zająć. Firmę prowadzę już ósmy rok. Jestem sama sobie szefem i nie zatrudniam nikogo więcej. Uważam, że ceny za moje usługi nie są wygórowane i każdy ma możliwość żeby skorzystać z moich usług. Biuro detektywistyczne od małego było moim marzeniem i cieszę się, że jestem w takim miejscu i robię to co lubię. Wiele osób odradzało mi takiej działalności ale ja się nie poddałam i zaufałam swojej intuicji. Babcia jako jedyna zawsze mnie wspierała. Mówiła że wnuczka detektyw ceny z Warszawy to jest najlepsze co mogło ja spotkać. Od niej nauczyłam się, ze trzeba dążyć i spełniać swoje marzenia. Życie jest krótkie i trzeba tak żyć, żeby niczego nie żałować.

 

Po dwóch latach prowadzenia działalności w mieszkaniu wynajęłam lokal w centrum miasta i dzięki temu stałam się bardziej rozpoznawalna. Klienci cenią profesjonalizm a także prywatność, którą im gwarantuję. Nigdy nie oceniam moich klientów.