Moja córka niedawno skończyła sześć lat. Nie mogę uwierzyć w to, że tak szybko urosła. Pamiętam dokładnie dzień, w którym się urodziła. A tak naprawdę już niedługo pójdzie do szkoły. I gdy to sobie uświadomiłam doszłam do wniosku, że jest to chyba najwyższy czas na remont jej pokoju.

Nowe meble do pokoju córki

meble dziecięce nowy sączOna ma przecież ciągle taki sam wystrój jak wtedy gdy się urodziła. Jest tam tylko nowe łózko. A przecież teraz przydało by się jej pewnie biurko bo niedługo będzie jej już potrzebne. Porozmawiałam na ten temat z mężem i doszliśmy do wniosku, że jest to bardzo dobry pomysł i moment. Mąż ma teraz trochę czasu to mógłby także od razu pokój przemalować. Nie wiedziałam tylko jakie meble będą najlepsze. Przypomniało mi się jednak, że moja koleżanka ostatnio kupowała jakieś dla swojej córki i mi one się bardzo spodobały. Zadzwoniłam do niej i okazało się, że były to meble dziecięce nowy sącz właśnie. Koleżanka powiedziała mi, że jest bardzo zadowolona z tego zakupu. Pojechałam więc z mężem wybrać coś dla córki. Chciałam żeby było to takie modne teraz piętrowe łózko a pod spodem biurko. Do tego też pasująca pojemna szafa. Bo jednak pewnie teraz z roku na rok tych ubrań w szafie będzie coraz więcej. Na miejscu okazało się, że jest bardzo duży wybór mebli. Wybraliśmy takie, które według nas były najładniejsze. prezentowały się bardzo solidnie. A do tego cena za nie nie była wysoka. Dla córki miała to być niespodzianka.

Ona miała na weekend pojechać do dziadków i w tym czasie chcemy zamontować te meble. W sumie wszystko udało się tak jak chcieliśmy. Według mnie pokój teraz wygląda świetnie. A meble moim zdaniem nie mogły być lepsze. Gdy córka zobaczyła swój nowy pokój była zachwycona. Nie mogła uwierzyć, że zrobiliśmy jej taką niespodziankę.