Jakiś czas temu organizowałam przyjęcie urodzinowe dla mojej córki. Chciałam żeby te urodziny były wyjątkowe bo były to pierwsze urodziny, na które moja córka zaprosiła koleżanki z przedszkola. Córka ma urodziny latem dlatego też można było bez problemu zorganizować te urodziny w plenerze.

Firma z atrakcjami na pikniki to dobry pomysł!

atrakcje na pikniki

Mamy z mężem dużą działkę rekreacyjną, która świetnie nadaje się do tego żeby organizować właśnie tam różne imprezy. Taka organizacja imprez dla dzieci nie jest wcale bardzo prosta. Przede wszystkim musieliśmy wynająć dmuchane atrakcje na to przyjęcie. Córce bardzo zależało na tym żeby były właśnie tego typu atrakcje. Takie atrakcje w plenerze dla dzieci można oczywiście zorganizować. Gorzej byłoby gdyby to przyjęcie odbywało się gdzieś w zamkniętym pomieszczeniu. A tak trzeba znaleźć tylko odpowiednią firmę, która nam w dobrej cenie wypożyczy te różne dmuchane atrakcje. Są takie firmy w internecie. Mają taką opcję, że dowożą sprzęt na miejsce i potem go zabierają. Może być też jakaś osoba z tej firmy i pomagać podczas imprezy przy obsłudze tych sprzętów. I to chyba będzie najlepsze. Przecież my z mężem się na tym kompletnie nie znamy. Te firmy robią też niedrogie atrakcje na pikniki plenerowe i to chyba są ich najczęstsze zlecenia. Te atrakcje na imprezy dla dzieci udało nam się zamówić w dobrej cenie. Naprawdę myślałam, że wszystko wyniesie nas dużo więcej. A koszt całej imprezy nie był wcale bardzo wysoki. Na pewno w następnym roku także będę chciała skorzystać z tej firmy i tych atrakcji.

No chyba, że córka będzie chciała już coś zupełnie innego to będziemy szukać dla niej innych atrakcji. Dobrze, że ma urodziny latem bo jednak jest wtedy większe pole do zorganizowania takiej imprezy jaką ona by chciała. Według mnie wszystkie dzieci dobrze się bawiły.