Zakup wózka dla rodzeństwa obecnie jest trudny jedynie ze względu na znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla rodziców. Obecnie są na rynku trzy rozwiązania, które są propagowane przez różne firmy. Szczególnie wart polecenia jest zakup hamaka Thule pozwalającego na przewożenie noworodków w trzy funkcyjnych wózkach tej marki.

Z hamakiem Thule na pierwszy spacer

hamak thuleNajważniejszą funkcją pojazdów produkowanych przez markę Thule jest zastosowanie ich jako przyczepek rowerowych pozwalających na wycieczki rowerowe z naprawdę maleńkimi noworodkami. Dzięki zróżnicowaniu wyposażenia można taki pojazd dostosować do własnych potrzeb i użytkować zarówno w piękne, słoneczne dni, jak i podczas niepogody. Dzieci są osłonięte nieprzemakalnym materiałem, a dodatkowo można zastosować osłony, systemy wentylacyjne. Jednak najważniejszym akcesorium, jakiego potrzebują rodzice, gdy pojawi się nowy członek rodziny jest hamak thule montowany na siedzeniu. Pozwala on na bezpieczne ułożenie dzieci, które jeszcze nie potrafią stabilnie siedzieć. Ten redukcyjny hamaczek pozwala także na przewożenie malucha w tym specyficzny wózku dla dwójki dzieci. Wymaga on jedynie zmiany przednich kół i można wychodzić z nim na codzienne spacery oraz zakupy. Co najważniejsze, producenci zadbali, aby wózki Thule mieściły się w standardowych futrynach, a więc można go używać nawet podczas zakupów z dziećmi, które usadzone bezpiecznie będą cały czas z rodzicem.

Co więcej, przyczepki rowerowe Thule są jednocześnie wózkami biegowymi. Wystarczy zdemontować dyszel oraz kółka na rzecz tak zwanego „zestawu biegowego” i ubrać wygodne buty. Z takim wózkiem można udać się nawet na przebieżkę po lesie, gdyż wózek posiada odpowiednią amortyzację. Natomiast hamak Thule pozwala na rozpoczęcie treningów najwcześniej jak to możliwe.