Andrzeja poznałam na obozie sportowym kilka lat wcześniej. Wpadł mi w oko, ponieważ był przystojny, wygadany i miał ogromne poczucie humoru. Po trzech latach wzięliśmy ślub i wydawało mi się, że stanowiliśmy zgraną parę. Okazało się jednak, że się myliłam.

Sprawnie przeprowadzony rozwód przez dobrego adwokata 

dobry adwokat w Krakowie od rozwoduAndrzej oddalał się ode mnie coraz bardziej i ostatecznie poprosiłam go o szczerą rozmowę. Chciałam wiedzieć co się działo. Mąż wtedy przyznał się, że poznał kobietę, z którą chciałby sobie ułożyć życie. Ta informacja była dla mnie wystarczająca do podjęcia decyzji o rozwodzie. Andrzej nie chciał wziąć na siebie winy, bo uważał, że nie zrobił nic złego. Ja zaś zamierzałam wnosić o orzeczenie o winie, bo ja byłam dobrą żoną. Potrzebny był mi dobry adwokat w Krakowie od rozwodu, który zająłby się moją sprawą. Na adwokata natrafiłam przypadkiem, bo jak byłam u znajomej w urzędzie to akurat był tam jej znajomy adwokat, który specjalizował się w sprawach rozwodowych. Znajoma powiedziała mu o moim problemie a on chętnie zgodził się mi pomóc. Pozbierałam w międzyczasie dowody zdrady swojego męża, żeby poza samym wyznaniem z jego strony mieć coś więcej. Andrzej przecież mógł się wyprzeć tego co mi wtedy wyznał. Adwokat dokładnie mnie poinformował co powinnam zrobić, żeby rozwód został przeprowadzony na moją korzyść i obiecał zakończyć wszystko podczas jednej rozprawy. Nie mieliśmy z Andrzejem dzieci i problem opieki nad nimi nas na szczęście nie dotyczył.

Adwokat był świetny, bo rozwód otrzymałam od razu. Sąd stwierdził, że do rozpadu małżeństwa doszło z winy męża. Mój adwokat wytoczył mocne argumenty i dowody, dzięki którym już od samego początku wiedziałam, że byłam na wygranej pozycji. Zachowałam nawet swoje mieszkanie.